Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá ta správná Pošta pro tebe! Muž chtěl zjistit, jestli je otcem dítěte nevlastní sestry, a odhalil celou řadu incestních vztahů!

John Paul byl pořádně překvapený!
+ Další fotografie
John Paul položil v The Jeremy Kyle Show poměrně jednoduchou otázku: "Jsem otcem tvého dítěte?" On i všichni televizní diváci dostali zamotanější vysvětlení, než původně očekávali.

Johnova nevlastní sestra Nikki totiž spala snad s celou rodinou! 19měsíční dcera by dle Johna mohla být jeho, dalších dvou bratrů a rovněž jeho otce Craiga.

S těmi všemi měla Nikki po rozchodu s potenciálním tatínkem spát. Navíc ho prý v průběhu celého vztahu štípala do bradavek!

Doběla rozpálená matka ho na oplátku obvinila ze sexuálního vztahu s její sestrou, zatímco si slíbili, že budou výlučně spolu.

Poté se diplomaticky přiznala alespoň ke vztahu s Johnovým bratrem Robsonem.

Ten vzápětí dorazil na scénu a svěřil se, že je nyní kvůli Nikki homosexuálem.

Součástí celé show bylo i zveřejnění testu DNA, které potvrdilo, že John Paul otcem není. Nikki papírem nadšeně mávala před publikem a křičela: „Nechám si to zarámovat!“

Na tuhle rodinu nemají ani sexuální vztahy Kelly Family!

Mohlo by vás zajímat

Další články