Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá dcera Davida Hasselhoffa: Živí se jako XXL modelka! Má na to?

Hayley Hasselhoff je vážně kus ženské.
+ Další 4 fotografie
Hayley (24) nikdy nebyla žádnou vychrtlinou. Prý jí nikdy nevadilo, že ideálem krásy jsou takové ženy, jaké se s jejím tátou proháněly v Pobřežní hlídce. Změna přišla až na škole, kde ji šikanovaly hubené holky a ona se začala za svoje kila navíc stydět. Teď jim ale pořádně ukázala, zač je toho loket.

Hayley Hasselhoff se stala plus size modelka. Prostě modelka-baculka. Nedávno začala spolupracovat s módní značkou Elvi.co.uk a navrhla svou vlastní kolekci. Modely by měly být finančně přístupné i běžně vydělávajícím ženám, a navíc jsou přizpůsobené boubelkám.

Z vlastní zkušenosti Hayley ví, jak těžké je sehnat kvalitní a slušivé oblečení na takový typ postavy. Outfitů pro hubeňoury jsou plné obchody, ale navrhnout něco pro silnější ženy je výzva, které se chopí málokterý návrhář.

„Nechci, aby si jiné dívky musely procházet tím, co se stalo mně. Všichni by se ve svém těle měli cítit spokojeně,“ říká dcera nejslavnějšího plavčíka.

Sama má zajímavou tvář a díky sportu relativně pevné tělo, a tak je návrháři vyhledávanou modelkou. „Dlouho jsem nechápala, že mě ostatní urážejí jenom proto, že sami mají komplexy. Já s tím nemám nic společného,“ uzavírá mladá Hayley.

Mohlo by vás zajímat

Další články