Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle trpí šampioni v MMA boxu: Drastická dieta a zákaz té nejlepší věci na světě! Jaké?

Takhle se peru! Takže bacha na mě!
Zdroj: archiv

Už při vstupu do tělocvičny jsem si uvědomila, že box v kleci není žádný med a flákačka, neboť všudypřítomný pach potu mi zalézal pod kůži jak svrab. Nicméně v ringu se mi trénink ladies fitboxu vyplatil, neboť jsem soupeře dostala na lopatky!

Co však nevíte o tvrdém MMA boxu, který se stává v Čechách čím dál více populárnějším? Již 6. 6. se můžete těšit na finálový life zápas šampiona Jiřího Denisky Procházky s Tomášem Penzou v Boby centru v Brně.

Jak se však český šampion, na první pohled drsná mlátička, kterou opravdu nechcete potkat v temných uličkách, připravuje na tento důležitý zápas?

To nejhorší, co se může jednadvacetiletému klukovi stát, je jednoznačně zákaz sexu, dokonce i masturbace na celý měsíc! Pokud se dá (a nedá) pominout tento fakt, pak přichází další týrání, a to extrémní dieta a následné nabírání váhy zpět. Jednoduše řečeno, Jirka musí vážit den před zápasem 93 kg, nicméně těsně před ním opět svých 105 kg!

Takže hubne, detoxikuje, pálí tuky a u toho ještě sexuálně abstinuje, aby skoro přes noc nabral zpět neuvěřitelných dvanáct kilo! Každodenní trénink škrcení, kopanců, zápasů na zemi, studium soupeře a mentální příprava, to je zhuštěný život mladého kluka, který hodlá zápasit v kleci.

Nicméně musím říci, že sympatický boxer z Brna je pohodový kluk, který má své prvenství v Česku vydobyté potem a krví. Tato hora svalů vždy těsně před zápasem poklekne při vstupu do klece, pomodlí se a pokřižuje.

Zápasy MMA opravdu nejsou bitky bez pravidel psychicky labilních skinheadů, neboť mají jasně daná fair play pravidla. Dokonce jsou rváči před zápasem kontrolováni komisí, zda nejsou naolejíčkováni, aby soupeřům při kontaktu neklouzali. To jste určitě netušili!

Takže sečteno, podtrženo, žádný sex, žádné olejíčky, žádná čokoláda! Těžká to řehole!

Související články

Další články