Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Takhle teď vypadá malá Lucinka z Letopisů Narnie: Vyrostla z ní neskutečná kráska

+ Dalších 8 fotografií
proměna
Britská herečka Georgie Henley (24) se do paměti diváků zapsala především jako malá Lucinka Pevensie z Letopisů Narnie. Od její první role ale uplynulo už 14 let a je až k neuvěření, jak krásná žena z rozkošné Georgie vyrostla!

Konkurz na první díl Letopisů Narnie se konal v roce 2002. Tehdy sedmiletá Georgie Henley se na něj vypravila a okamžitě svým zjevem i výkonem všechny uhranula. Jelikož z ní byla nadšená přímo ředitelka castingu Pippa Hall, bylo už od začátku téměř jasné, že má roli Lucinky v kapse!

O tři roky později, v roce 2005, se už malá Georgie objevila na stříbrném plátně. První díl Letopisů Narnie s podtitulem Lev, čarodějnice a skříň byl trhák a mladičké herečce přinesl nejenom slávu, ale především jí otevřel dveře do šoubyznysu.

Uplynulo 14 let a Georgie se změnila téměř k nepoznání. Vyrostla z ní nádherná žena, která o nápadníky jenom zakopává. Navzdory tomu se její sen o velké herecké kariéře zatím nenaplnil, kromě Letopisů Narnie má na kontě jen dva další bezvýznamné štěky.

Štěstí však Henley zkoušela i ve světě přehlídkových mol. Šla například přehlídku pro Albertu Ferreti. Svět modelingu ji velmi zajímá, mezi její módní ikony patří Alexa Chung nebo Florence Welch. Je téměř jisté, že o ní jako o modelce ještě uslyšíme!

Mohlo by vás zajímat

Další články