Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Takhle se to stalo: Poprava pumpařky Jany (†58) u Veltrus MINUTU PO MINUTĚ

+ Další fotografie
Vražda prodavačky
Českem otřásá brutální případ loupežného přepadení a vraždy. V pondělí v brzkých ranních hodinách vnikli dva muži na benzínku u Veltrus na Mělnicku. Ozbrojení zakuklenci odešli s pokladnou a v kaluži krve tam nechali prodavačku Janu S. (†58), které při loupeži bez slitování vzali život.

Pro Janu S. to měla být klidná noční služba jako každá jiná. Je mezi půl třetí a třetí ráno a obsluha čerpací stanice u Veltrus na Mělnicku si myslela, že se brzy vrátí z práce domů. K tomu už ale nikdy nedojde.

Za několik málo minut totiž na benzínku vtrhli dva zakuklenci, kteří osmapadesátiletou ženu bez váhání zastřelili. Z kamerových záznamů může vyplynout, že tak učinili okamžitě po vniknutí do prodejny. Jeden z lupičů totiž hned natáhl ruku se zbraní. Policisté ale zatím nepotvrdili, zda právě v tento moment paní Jana zemřela.

Jeden z mužů se pak dostal za prodejní pult, kde pobral několik věcí. Druhý mezitím postával mezi regály. Hned nato pravděpodobně utekli přes přilehlé pole, které je hned za benzínkou. Podle dosavadních informací z pumpy odešli s celou pokladnou a další řadou věcí. Přepadení, z nějž mrazí, podle všeho netrvalo ani deset minut.

Policie prosí kohokoliv, kdo by ozbrojené lupiče poznal, o telefonát na tísňovou linku 158.

VŠE, CO ZATÍM VÍME:

MAJITEL BENZÍNKY, KDE ZAVRAŽDILI JANU (†58): SEM TAM NĚKOHO PŘEPADNOU...

PUMPAŘKA JANA (†58) NEMĚLA ŽÁDNOU ŠANCI: ZAKUKLENCI VTRHLI DO PRODEJNY A ŽENU HNED POPRAVILI

MRAZIVÉ VIDEO VRAŽDY NA BENZÍNCE: JANU Š. (†58) BEZ SLITOVÁNÍ POPRAVILI DVA ZAKUKLENCI

ZÁHADNÁ VRAŽDA PUMPAŘKY U VELTRUS: POLICIE JE BEZRADNÁ A PROSÍ O POMOC!

VRAŽDA NA PUMPĚ U VELTRUS: PŘI BRUTÁLNÍM NAPADENÍ ZABILI OBSLUHU

Související články

Další články