Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Takhle hvězdička z Prostřena Mia Nelson provokuje pány: Pekelný stroj a sexy obleček

Mia Nelson umí pěkně provokovat!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 29 fotografií
Mia Nelson je známá jenom díky kulinářské show Prostřeno. Tam se ukázala už před hodně dlouhou dobou a dál o ní není slyšet. Tedy až na výjimky, kdy na sociální sítě postne nějakou hodně rajcovní fotku. Tentokrát předváděla sexy pózy na motorce. Pánům se určitě při pohledu na tělo půvabné černovlásky zvedl tlak.

Na Mie Nelson jsou zajímavé tři věci. Její prsa, postava a tvář. Rodačka z Ostravy se proslavila v reality show Prostřeno, kde ukázala, že Ostraváci mají opravdu hodně blízko k alkoholu a nezkazí žádnou party.

Bohužel co se týče samotného vaření, tak nijak neexcelovala. Tohle se snad v Prostřenu ještě nikdy nestalo. Mia nenavařila vůbec nic, a to i přesto, že se jí snažil pomoct její kamarád. Dokonce hosté, kteří přišli na večeři, si hlavní chod dělali sami.

Silikonová diva pro to měla jednoduché vysvětlení. Nervozita jí zabránila v jakémkoliv vaření, nebo alespoň pokusu o něj. Všichni soutěžící tak nějak cítili, že je to přibarvená lež, ale protentokrát to potetované Ostravačce odpustili.

Mia čas od času dává o sobě vědět prostřednictvím sociálních sítí, kde se chlubí rajcovními fotkami. A čím jiným taky, že? No a tentokrát překvapila. Nechala se nafotit v dost sexy póze na motorce a musíme uznat, že jí to opravdu seklo. Co říkáte?

Související články

Další články