Anna a Enrique začali randit v roce 2001, krátce po jeho rozchodu s Jennifer Love Hewitt. Zahrála si tehdy v jeho klipu a od té doby jsou prakticky nerozlučnou dvojkou. Řeknete si, že se není čemu divit, protože je to Iglesias, ale ono vlastně je se čemu divit.

Rique se totiž několikrát veřejně pochlubil, že ho v kalhotách bůh moc neobdařil. Asi se bál, že to na něj vytáhne nějaká jeho bývalka, a tak se tím nikdy netajil, a dokonce podporoval kampaň pro nejmenší velikosti kondomů. Všechny jeho bývalé to s ním právě kvůli tomu nevydržely.

Enrique si holky, které se mu líbí, rád zve do svých videí, nebylo tomu tak jen s Annou, ale i právě s Jennifer, se kterou nás dostali v klipu Hero! Byl do ní tolik zamilovaný, že si ji chtěl vzít. Ona ho ale odmítla a rozešla se s ním. Později uvedla, že jí vadilo, že je málo chlap.

Drsné tenistce v důchodu ale zdá se stačí málo ke štěstí. A tak jim dupou králíci už skoro 15 let. Jestli se páreček vzal, tak jedině na tajňačku a veřejně zatím nic nepotvrdil. Takže máte smůlu, milé dámy, pokud jste doufaly, že se po koncertě stanete vyvolenou, která s Enriquem půjde na hotel, běžte příště radši na Justina Biebera. Enrique a jeho malý pindík jsou totiž šťastně zadaní.