Přistávací dráha na tomto ostrově je daleko slavnější než celý ostrov. Vlastně málokdo přesně ví, kde Svatý Martin leží nebo pod jakou vlajku patří, ale když se řekne ranvej u pláže Maho, všichni hned vědí, o co jde.

Mezinárodní letiště Princess Juliana bývá totiž v obležení koupajících se turistů, kteří se doslova mohou dotýkat vysunutých podvozků přistávajících letadel, a přestože Maho Beach a ranvej dělí od sebe plot a mnoho výstražných cedulí, vždy se najde někdo, kdo příliš riskuje a nevyhnou se mu ani zranění od motorů letadel.

Jeden z takových nadšených turistů natočil nedávno další video na přeplněné pláži, kde právě dosedá obří kolos, a na zpomaleném záběru je vidět, jak jsou všichni na pláži neopatrní a řítí se přímo pod podvozek, řidič v autě má skoro namále, aby mu kola neurazila střechu.

Dosed letadel nad pláží je samozřejmě bezpečný, ale lidem hrozí právě zranění z proudových motorů, to když se naženou k ranveji příliš blízko. A jak je vidno z videa, skoro nikdo na tato varování nedbá.