Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tak tohle u nás ještě nebylo! Nejsilnější zelená káva na trhu v ČR v akci 1+1 ks zdarma. Připravte se do plavek již dnes!

Ilustrační foto

500 mg extraktu zelené kávy v každé tobolce. Nejsilnější na trhu v ČR + chrom. Akce 1+1 ks ZDARMA. Jen na eXtra.cz!

Extrakt ze zelené kávy je bohatý na chlorogenové kyseliny CGA, které silně ovlivňují sacharidový metabolismus. Regulují a stabilizují hladinu krevního cukru.

Omezují pocity hladu a především chuť na sladké. Český přípravek obsahuje zvláště koncentrovaný extrakt kyseliny chlorogenové.

Extrakt obsahuje také kyselinu kávovou, velmi dobře známou pro její antioxidační účinek. Právě tyto látky dělají ze zelené kávy zázračný produkt na hubnutí, který by neměl chybět ve Vaší dietě. Extrakt 10:1, 60 tobolek. 500 mg extraktu v každé tobolce odpovídá 5000 mg zelené kávy.

Objednat nyní na Maxivitalis.cz za 499 Kč včetně DPH

550 mg extraktu Garcinie v každé tobolce. Nejsilnější na našem trhu + chrom. Akce 1+1 ks ZDARMA. Jen na eXtra.cz!

Účinnou složkou přípravku je extrakt z rostliny Garcinia cambogia, který obsahuje kyselinu hydroxicitrónovou HCA. Ta má pozitivní vliv na přeměnu sacharidů ze stravy na zásobní glykogen a glukózu, jejichž zvýšená koncentrace vyvolává v mozku pocit nasycení. Navíc účinně brání syntéze tuků z glukózy.

Zpomaluje tak novotvorbu tělesného tuku. Výtažky z Garcinie jsou hitem v USA a vedou žebříčky prodejnosti na Amazon.com, největším internetovém e-shopu na světě. Český výrobek je navíc obohacený o chrom a zesiluje tak účinnost Garcinie. Chrom je esenciálním stopovým prvkem. Tlumí chuť na sladké, reguluje a stabilizuje hladinu krevního cukru. 60 tobolek.

Objednat nyní na Maxivitalis.cz za 369 Kč včetně DPH

120 tobolek = 20denní hubnoucí kúra, extra silná receptura za cenu 490 Kč. Jen na eXtra.cz!

Česká Barbie Dominika Myslivcová objevila nový přípravek na hubnutí OBETHIN, který spatřil světlo světa v Anglii a nyní přichází do ČR. Jak to vlastně funguje? Dominika si jednoduše 15 minut před každým jídlem vezme dvě tobolky OBETHINu a zapije vodou.

OBETHIN obsahuje účinné látky rostlinného původu, které vyvolají pocit nasycení. „OBETHIN mi zcela vyhovuje. Prostě do sebe více jídla nedostanu. U každé diety jsem skučela hlady, ale je to poprvé, kdy nemám hlad a ještě hubnu. S Obethinem to dokáže každá blondýna,“ směje se Dominika Myslivcová. Při každém jídle toho teď Dominika sní méně, přesto netrpí hlady. A kila jdou dolů!

Navíc si Dominika pochvaluje, že již tolik nemlsá. Protože OBETHIN nejen pomáhá zhubnout, ale také snižuje chuť na sladké. Cítí se sebevědomě a hýří energií. Dokonalá postava a krásný úsměv. Milá a sebevědomá dívka plná energie. Taková je Dominika Myslivcová. Řešení je naprosto jednoduché a má jméno OBETHIN.

Objednat nyní na Maxivitalis.cz za 490 Kč včetně DPH

Související články

Další články