Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak to už je SKANDÁL! Unikly další fotky z dovolené Orlanda Blooma: Tentokrát nebude mít radost Katy Perry!

Ten Orlando se neudrží ani na veřejnosti!
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Italská dovolená Orlanda Blooma a Katy Perry byla opravdu pěkně žhavá! Páreček se nedržel zpátky a kromě fotek obdařeného herce jsou venku i další snímky. Orlando neudržel svoje ruce a na pláži šátral pod bikinami své přítelkyně. Ta už se občas tvářila pěkně naštvaně.

Tentokrát má na sobě sice Orlando plavky, ale ty jsou nebezpečně nízko! Stačilo by pár centimetrů, aby opět vykoukla jeho chlouba. Na tu se v celé kráse můžete podívat ZDE.

Oba byli oblečení a pár centimetrů od nich seděli další turisté. Ani to ale herci nezabránilo, aby velmi podrobně „otlapkával“ svou přítelkyni. Nejdřív se jí snažil dostat pod bikiny, následně zkoumal pevnost jejích ňader. Pak se ke Katy (31) naklonil a snažil se ji políbit. Ona se ale odvrátila a podivně zaksichtila. Prostě už toho bylo dost!

Nakonec mu pusu vrátila, ale netvářila se zrovna nadšeně. Pak už naštěstí celou trapnou situaci přerušil příchod ženy s roztomilým miminem, nad kterým se páreček rozplýval. Pak si Orlando zkontroloval obsah plavek, jestli mu něco nechybí, a k úlevě ostatních hostů se zřejmě hvězdy vydaly na pokoj, kde dokončily, co začaly na pláži.

Související články

Další články