Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tak to prasklo: Hříšnice Jirešová a potetovaný exmilenec Bartošové Zdeněk Podhůrský spolu nazí na usvědčujících fotkách!

Tak to prasklo: Hříšnice Jirešová a potetovaný exmilenec Bartošové Zdeněk Podhůrský spolu nazí na usvědčujících fotkách!
Zdroj: Petr Weigl
+ Další fotografie

Všeuměl Zdeněk Podhůrský to konečně dokázal: Poprvé se o něm nebude snad psát jen jako o bývalém milenci Ivety Bartošové, případně jako o dravci, který střemhlav útočí na každý večírek pozvánka nepozvánka! Zdeněk se totiž nechal dráždivě nafotit s herečkou ze známého "seroše" Ordinace v růžové zahradě Ivanou Jirešovou. A zatímco je Ivana nahoře bez s ňadry cudně přikrytými nastřelenými vlasy, Zdeněk naplno ukazuje svou neodolatelnou hruď v celé kráse.

V nové divadelní hře Hledání ztraceného ráje si totiž tihle dva střihnou zaláskovaný pár, se kterým čas pluje opačným směrem - tedy od stáří až po období bezstarostného pubertálního nadšení jednoho ze druhého. Jirešová, která se nechala se Zdeňkem zvěčnit nahá, svůj čin obhajuje slovy: „Za ty fotky se nestydím, i když se přiznám, že jsem je všechny neviděla. Každopádně doufám, že je zatím nikdo nebude šířit!“ předstírá herečka nezájem o mediální zájem.

Copak Ivana, ta bude šťabajznou ještě dlouho, ale co se stane, až dědeček Zdeněk svým divadelním "postupným mládnutím" dospěje do věku své mladičké přítelkyně Ilonky (26)? A co když pak konečně pochopí, co po něm jeho mladičká přítelkyně vlastně doopravdy chce? Tohle ještě bude hodně veselé!

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy