Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Tak to je úlet! Psycho fanynka házela po Stylesovi z One Direction botou a zranila ho!

Britsko-irská chlapecká skupina vzniklá rychlokvašením ze soutěže X Factor si konečně zažila i v negativním slova smyslu zbožňování šílenými, psychopatickými fanynkami.

Na jejich nedávném koncertu ve skotském Glasgow se zjevila pronásledovatelka Jade Anderson, čtrnáctiletá nekritická fanynka, která se rozhodla svým oblíbencům dát zvláštním způsobem najevo, co pro ni pětičlenný boyband vlastně znamená.

Vyhlédla si Harryho Stylese (19) a namísto obvyklých fanynkovských věcí, jakými jsou třeba vlhké kalhotky, po něm hodila botou, snad aby na sebe dostatečně strhla pozornost. Když jí první pokus nevyšel, jak si přála, mrskla po něm i druhou, a ta Stylese bolestivě trefila do rozkroku takovým způsobem, že se nebožák Harry zhroutil přímo na pódiu.

Zbytek kapely se jen potměšile smál Harryho neštěstí, zatímco Jade Anderson, spokojená se svým „výkonem“ se teď stala stala objektem zájmů společenských magazínů.

Nechceme se snad ani domýšlet, kdo všechno se bude od Jade inspirovat a začne házet po svých oblíbencích další roztodivné předměty. Třeba by Justinu Bieberovi přilétly na hlavu třetí hodinky.

Související články

Další články