Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Tak to je síla: Khloe Kardashian prozradila, v kolika letech přišla o panenství!

Khloe se ráda ukazuje na sociálních sítích. Ostatně jako všechny
Kardashianky a Jennerky.
+ Další 3 fotografie
Khloe Kardashian tak nějak pořád neví, jak na sebe nejlépe upozornit. Nechává si píchat různé injekce do zadečku, botox do obličeje, chvíli hubne, pak zase tloustne a pořád jí to nemůže přilákat víc fanoušků. Tak se rozhodla, že to zkusí přes sex. To přeci funguje vždycky!

A když povídat o sexu, tak rovnou o tom prvním! Na Khloe to bonzla její nejstarší sestra Kourtney. Všechno samozřejmě proběhlo v jejich rodinné show Keeping Up With the Kardashians. Tam se sestry zkoušely, jak dobře samy sebe znají. A když měla Kourtney odpovědět, v kolika letech její mladší sestra přišla o panenství, tak neváhala.

Na papír napsala poměrně nízké číslo – 15 let. Tolik bylo Khloe, když se vyspala s prvním klukem. Což je pořád o rok později, než u její sestry Kim (35), která začala svůj sexuální život ve 14 letech.

Přitom prý měla Khloe dlouho trauma. Jednou si totiž hrála na schovávanou a usnula pod postelí svojí mámy Kris Jenner. Ta byla tou dobou vdaná za Bruce, dnes Caitlyn Jenner. Khloe večer probudily podivné zvuky a vzdychání. Její máma a otčím si právě užívali svou chvilku! Prý z toho měla ještě hodně dlouho noční můry.

Mohlo by vás zajímat

Další články