Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

TAK TO JE SÍLA! 6 věcí, které ženy ve vězení využívají k sexuálním hrátkám

Tak tohle je moc.
Vězeňkyně a vězeňští dozorci promluvili o pikantních historkách. Jak si ženy za mřížemi dopřávají sex a čím si dopomáhají? Těchto 6 "vynálezů" určitě pomůže i lidem, kteří si nemohou dovolit opravdový vibrátor či jinou hračku.
  1. Tuhé mýdlo: Jednoduše mýdlo rozpustí a vytvarují do tvaru penisu. Pokud se povede sehnat dostatečně VELKÉ tuhé mýdlo, penis si z něj vyříznou. Je to výrobek, který se za mřížemi prodává sám.
  2. Zelenina: Okurky, mrkev, cuketa nebo také lilek. Všechnu zeleninu ve tvaru penisu ženy ve vězení využívají k sexuálním hrátkám. Jedna věznice s tímto měla údajně takový problém, že vše krájeli už v kuchyni na co nejmenší kousky.
  3. Bonbóny: Želé bonbóny ženy používaly stejně jako mýdlo. Nechaly roztát a následně formovaly do tvaru penisu.
  4. Odpadky: Jednomu dozorci se naskytl podivný pohled při kontrole vězeňských cel. Našel největší vyrobený umělý penis – z plechovky od brambůrků, novin a hadrů. Dokážete si to představit?
  5. Koště: Není nic lehčího, než sundat spodní díl koštěte, na tyč navléknout něco gumového a hrátky můžou začít.
  6. Hygienické potřeby: Bývalá vězeňkyně prozradila, čím si zpříjemňovala dlouhé chvíle o samotě za mřížemi. Velký tampón, do kterého se zasune tužka, se obalí gumovou rukavicí a pomůcka je na světě.

Související články

Další články