Bára nám o sobě napsala moc hezký mail. Takže citujeme:

Nejsem si jistá, jestli jsem zrovna já tou NEJ čtenářkou, ale extra jsem určitě. Je mi 25 let, jsem z Olomouce a tohle město miluji nejvíc ze všech. Pracuji jako barmanka a od září nastupuji do prvního ročníku na Univerzitu Palackého na Filozofickou fakultu na ruštinu.

Momentálně jsem sama, ve fázi hledání pana Božského. Ano, stále jsem tak naivní a věřím, že někde je. A jak by měl ideální muž vypadat? Postupně slevuji ze svých nároků, takže stačí, aby měl dvě ruce, dvě nohy, jednu hlavu, případně abych se s ním nemusela stydět vylézt z baráku, a když bude mít ještě práci a nebude závislý na matce, pak je vyhráno. Mimochodem, nejlepší muž je ten, co vám dá najíst. Zavedla jsem nový pojem – ŽRÁDLOKOPKY, protože zlatokopky už jsou out a jídlo mám moc ráda.

Co mě baví? Moje práce, moji kamarádi, party – jsem rocker tělem i duší a hlavně zbožňuji svého psa. Jmenuje se Jack. Hodně lidí namítá, že je spíš krysa než pes, ale čivavy jsou prostě takové. Mám ho 5 let a za nic na světě ho nevyměním.

Co nesnáším? Nesnáším namistrované oslizlé holky, jako je Justin Bieber a holky z One Direction. Ožralé arogantní kravaťáky bych kopala už jen preventivně a s Pavlem Novotným jsem za jedno, co se týče rodiny Maléřovic z Ulice. Ty bych nechala zmizet ze světa a jako první by šla Rozina.

Co miluji na eXtra.cz? Asi právě komentáře k dění v Ulici. S pár názory na některé postavy nesouhlasím (z Eliáše se mi chce zvracet už od pohledu), ale pokaždé se u toho dost pobavím. Doufám, že Vaše redakce nebude zvracet od pohledu na mne, a když už nic, tak jste aspoň poznali někoho z téměř opačného konce republiky.

Pokud tě Bára naštvala, že má tu drzost přihlásit se do naší soutěže, tak nám pošli tvé fotky. Uvidíme, zda na to máš!

Fotky pošli na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž odstartovala v červnu a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.