Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak končí ten Bieber už s kariérou, nebo ne? Sledujte, jaké blamáže vytváří Justin na Twitteru, fanynky jsou z toho na prášky

Justin Bieber chce skončit s kariérou zpěváka.
Zdroj: Profimedia.cz

Čert aby se v tom vyznal. Zpěvák Justin Bieber (19) se před koncem loňského roku nechal v jednom rádiu slyšet, že už má slávy dost a s kariérou zpěváka končí.

Jeho manažer se tehdy snažil uklidnit hysterické fanynky, které už spřádaly plány, jak se budou demonstrativně věšet před domem zpěváka, a oznámil, že jde o krátkodobou pauzu, kterou Justin potřebuje.

Zpěvák to ale rozčísl, když si pak opět na Twitter napsal oznámení o tom, že vážně končí. „Moji drazí Beliebeři, oficiálně odcházím do důchodu,“ objevilo se 25. prosince na jeho Twitteru. V dalším „tvítu“ si postěžoval na to, jak o něm zle píší média, on že přece nikdy svým fanouškům nelže, a celou tuhle litanii zakončil tím, že patřit mezi Beliebery je vlastně životní styl.

Nám se podařilo zjistit od člověka, který má velmi blízko k agentuře pořádající významné koncerty v Česku, že se měli podílet na jeho celosvětovém turné Belive v roce 2015, ale momentálně obdrželi z USA požadavek, aby akci zrušili. Zlé jazyky tvrdí, že nerozvážný Justin spadl tak trochu do užívání nelegálních látek. Tak rychle zavolat Lindsay Lohan, ta má zkušeností a rad na rozdávání.

Související články

Další články