Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tajný vztah Bena Cristovaa konečně prozrazen: Mladičká blogerka se vetřela do jeho přízně a už ho nepustí!

Jsou to jen kamarádi, nebo už spolu dávno randí, jen to tají?
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Tohle na kamarádku nevypadá! Ben Cristovao se sice tváří, že má holky totálně na háku, ale ono to bude jinak. Zjistili jsme, že tráví hodně času s blogerkou Annetou. Co je tato dívka zač?

Zpěvák Ben Cristovao (28) je momentálně na vrcholu své kariéry, a tak musí počítat s tím, že mu holky samy lezou do postele. Je to prostě hvězda, dobře vypadá a holky zajímá nejen jeho rozkrok, ale taky peníze.

Jenže nikdo nechtěl moc psát, jak to Ben s dívkami má. Dokonce se o něm šuškalo, že daleko lépe je mu ve společnosti mužů. Sám Ben se k tomu nikdy nevyjadřoval, takže bylo těžké zjistit, jak to má a koho si do postele bere nejraději.

Jenže nyní jsme zjistili, že Bena holky baví. A hodně. Zjistili jsme, že Ben tráví hodně času s Annetou Charitonovou. Tato dívčina má ruské kořeny a snaží se prorazit jako módní blogerka a youtuberka. Že by jí Ben jen pomáhal s rozjezdem kariéry? Tady to bude vážnější!

Ben je momentálně na vrcholu. Myslíme v branži. Dokonce se mu povedlo uhranout i holky na Slovensku, které z něj doslova šílely, když se objevil v pořadu Chart Show. Jenže na Bena si dělá zálusk právě krásná a jemná Anneta. Podle fotek, co dívčina dává na Instagram, je jasné, že ho má hodně ráda. A Ben podle našich informací je vedle Annety také hodně spokojený.

Zdá se, že tohle „kamarádství“ na něj má dobrý vliv. Ben šel ještě více do sebe. Buď maká, nebo posiluje. Dokonce prý zcela vynechal alkohol a na divoké večírky zajde už jen opravdu výjimečně.

„Baví mě dělat větší a větší show pro čím dál více lidí. Dělat to ještě lépe, aby to bavilo i jiné skupiny lidí, třeba abych si sáhl i na starší generaci třeba 50letých nebo 60letých lidí,“ nechal se nedávno slyšet Ben. Jenže se zdá, že si nakonec sáhl někam jinam. A o šedesátiletých babkách v publiku se tu nyní fakt nebavíme.

Fanoušci by samozřejmě rádi věděli, zda Anneta a Ben spolu mají sex. Což tedy nevíme, protože jsme jim pod peřinu nekoukali. Ale Bena jsme oslovili a čekáme, zda nám ke své sexy blogerce prozradí nějaké intimnosti.

Šestnáctiletá Anneta spolu s Benem absolvovala velké turné v roce 2015, chodí spolu nakupovat, chodí na večeře, baví je atmosféra jednoho menšího klubu nedaleko Náměstí I. P. Pavlova v Praze. Prostě bez sebe nedají ani ránu.

Uvidíme, zda Ben tento vztah potvrdí, nebo si dál bude hrát na nezadaného, aby nevylekal své oddané fanynky. Kdo ale věří, že tihle dva spolu jen pracují, má zřejmě rád pohádky a fantasy příběhy…

Související články

Další články