Včerejší rozlučková party SuperStar zažívala nejedno skryté drama, o kterém věděli jen zasvěcení.

Zatímco se všichni dobře bavili a dokola řešili Sabinu Křovákovou (20) a její nečekané vítězství, management komplikovaně zamilované polské zpěvačky a porotkyně Ewy Farné (19) řešil pořádné drama ohledně Štefana Pčelára (25).

Ten se na povinné party zdržel půl hodiny, během které probíhaly ve stanu hotové manévry, které okolo půl jedné vyvrcholily rychlým „úklidem“ Farné. Tu si ve spěchu odváděla manažerka tak, aby už během večera nedošlo k žádnému kontaktu právě s Pčelárem! Tvrdí nám to alespoň obvykle dobře obeznámený zdroj z televize Markíza, jehož verzi nám navíc dnes ráno potvrdil člen redakce slovenského Nového Času s tím, že se později rád vyjádří na jméno, ale zatím nemůže.

„Farnou se Pčelárem jsme po těch vašich fotkách z baru normálně zakázali na Slovensku fotit pohromadě všem našim mediálním partnerům, je to píárově trochu nestandartní, ale u nás není bulvární prostředí a kultura tak daleko jako u vás, bylo z toho dost dusno, ale všichni poslechli,“ zní z Markízy a druhý zdroj dodává detaily zvláštního chování televize, která by za normálních okolností měla na jakékoli medializaci své show zájem: „Nejenže to zakázali, ale oni to dokonce hlídali. Zatímco vy vypisujete spekulace o jejich sexu, praktikách, podprsenkách a fotíte je po nocích v soukromí, my nesměli při autogramiádě v Bratislavě vůbec fotit a produkce Markízy hlídala, aby od sebe byli dvacet metrů. Tak jsme si je chtěli pofotit u vás včera, protože na ČR se zákaz nevztahuje, ale zase to nějak zařídili. Je neuvěřitelné, že Blesk, který patří pod stejné vydavatelství jako my, může těžit z té aféry, jak potřebuje, a nám, mediálnímu partnerovi pro Slovensko, už měsíc nedává Markíza prakticky žádné informace. Pracuji externě, jak skončím v současné práci, řeknu vám další věci,“ dostali jsme informace a příslib dalších.

Podivné konspirační verzi nahrávají i šachy, které se včera ve stanu odehrávaly. Všichni finalisté popíjeli se štábem, rodinami a sponzory, vzniklo nesčetně fotografií různorodých skupinek, ale Ewa a její manažerka se nějak záhadně dokázali ve stanu 30×10 m nepotkat s Itchem ani na vteřinu. Zdá se, že Farna s Pčelárem tak dodrželi domnělou dohodu, že si dají pokoj do konce show.

Ta je ale minulostí a Bůh ví, kde teď Ewa se Štefanem jsou a co tam dělají…