Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

TAJEMSTVÍ SVĚDIVÉ PIPINY! Co tam má? Co o Paluskové tají Radovan?

+ Dalších 128 fotografií
Robinsonův ostrov je v plném proudu a na povrch začínají vyplouvat šokující informace. Nejdříve se playmate Petra Palusková (25) přiznala, že měla hadičky v pipině, teď chce Radovan prásknout její největší tajemství. Co na ni má?

Playmate Petra Palusková (25) je po boku Niky Doné (27) největší hvězdou na Robinsonově ostrově. Je krásná a nikdo nemůže odtrhnout oči z jejích silikonových vnad. Jenže teď se do ní pustil Radovan Koreň, který se s nikým nepáře a všem řekne do očí, co si o něm myslí

Radovan přiznal, že na Petru ví jedno její velké tajemství a to hodlá říct brzo celému světu. "Mám na Petru obrovské tajemství, ale prozradím ho až po skončení soutěže. Bude to velké překvapení. Národ asi nebude chápat," řekl v pořadu Jak to vidí Robinsoni na Nova.cz. Co tím ale Radovan myslel? Jaké je to tajemství? Chce snad všem prozradit to, o čem se už spekuluje - že Petra dělala společnici?

"To mi hodně vadí. Nejsem žádná rozhoďnožka. Nemám jen negativní stránky, ale také světlé stránky,“ uvedla Petra a pak se vyjádřila ke spekulacím, že jeden čas dělala eskort. "Je to nesmysl. Nikdy jsem nebrala peníze za sex. Nenechávala se vydržovat od bohatých podnikatelů. Kdybych to dělala, tak jsem dávno někde jinde," řekla Petra redakci eXtra.cz s tím, že bude ráda, když se tyhle drby jednou provždy vysvětlí.

Petra si na ostrově prožila svoje. Bylo jí tak špatně, že pro ni na ostrov museli přijet doktoři a odvést ji do nemocnice A rozhodně to nebyl příjemný zážitek! "Měla jsem hadičky tady, tady, v puse jsem měla hadičky a v pipině jsem měla taky hadičky," popsala zdravotní problémy na ostrově. Nakonec nám ale sdělila, že její pipina je v pořádku, takže o ni už nemusíme mít strach. A všichni její fanoušci jsou zvědaví, jestli se dnes Petra do soutěže vrátí, nebo bude muset opustit Robinsonův ostrov

Související články

Další články