Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Tajemství šatů Andrey Verešové odhaleno: Proč zvolila právě tento odvážný model?

Andrea Verešová ukázala svůj vkus.
+ Dalších 7 fotografií
Zatímco Jitka Čvančarová ve Varech vsadila na vršek, tak Andrea Verešová ukázala pro změnu spodek. Modelčiny šaty vypadaly jako róba, ale když si zvedla okraje sukně, tak hluboký výstřih a kalhotky připomínaly pro změnu plavky. Zajímavostí těchto šatů je, že se na jejich tvorbě podílela sama Verešová.

Andrea Verešová neměla na začátku večera tak zcela štěstí. Do Varů přijela pozdě, na červeném koberci svůj model nestihla ukázat a cestou na večírek se tvářila pěkně kysele. Na to se můžete podívat TADY.

Prý do poslední chvíle netušila, jestli zahajovací večírek vůbec stihne, ale šaty měla raději připravené. Jedná se o kousek od značky Black Eve, které je Andrea tváří. A nejen to. Na tvorbě modelů se sama podílí.

„Mám své šaty. Jsou to střihy, které mi sedí. Ty šaty jsou z nové kolekce Black Eve, kterou jsme navrhovaly spolu se Zuzkou Černou,“ svěřila se Andrea serveru Super.cz

A róba je to velmi odvážná. Andrea si ani do hlubokého výstřihu nevzala podprsenku. Když rozevřela sukni, tak její šaty vypadaly trochu jako plavky omotané prostěradlem. Andrea ale měla všechno vychytané – spodek šatů tvoří body stejné barvy jako zbytek šatů. I když je střih velmi vykrojený, tak všechno, co mělo zůstat skryto, skryto zůstalo.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články