Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

TAJEMSTVÍ RUKOU ODHALENO: Znáte zázračné body na svých rukou? Přehledná mapa bodů uvnitř!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Akupunktura je dnes už naprosto uznávanou léčebnou technikou, a tak je na čase jednotlivé energické dráhy a léčivé body poznávat. Pojďme tedy pořádně prozkoumat své dlaně a naučit se léčit sami sebe pomocí stimulace bodů.

Uznáváte čínskou medicínu? Pak už jste se o akupunkturu jistě zajímali. Pokud si ovšem nejste schopni zapamatovat jednotlivé body, což je pochopitelné kvůli jejich počtu, máme pro vás přehlednou mapu, která vám jistě pomůže Už nebudete potřebovat tuny léků, zvládnete si pomoct sami.

A jestli stále nechápete, jak se celá akupresura provádí, máme pro vás malý návod Podle mapy bodů najdeme místo, které je potřeba stimulovat. Pak stiskneme palcem ruky požadovaný bod asi tak na 5 sekund. Poté bod na 3 sekundy uvolníme a tento proces opakujeme znovu a znovu. Celá akupresura trvá několik minut a měli bychom ji provádět několikrát denně.

Úlevu můžeme pocítit prakticky hned, což je velmi příjemné. Stimulovat ovšem můžeme i body, které nám aktivují metabolický systém, což rozhodně není vidět hned. Nebojte se vyzkoušet něco nového a zkuste svému tělu porozumět zase o něco víc

Související články

Další články