Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

TAJEMSTVÍ ODHALENO: Víme, proč milujeme ty, kteří nás nechtějí!

S láskou to není zrovna jednoduché.
Klasický scénář, který potkal už minimálně jednou každého z nás. Miluji ho k zbláznění, ale on ani neví, že žiju, a naopak. Co s tím? To vám bohužel neporadíme. Víme ovšem, proč se tahle situace v životě stává a proč se s ní každý z nás setká. Možná vás to uklidní.

Scénář snad každého velkého románu nebo filmu. Miluje ho, ale on ji ne, chce ji, ale ona má jiného, tyhle momenty známe snad všichni. Jde o zvláštní humor toho nahoře, který nám chystá tyhle děsivé situace a seshora se jim směje.

Pokud k někomu cítíme tak silný cit, jako je láska, máme pocit, že to stejné musí cítit i on. Pro nás osudové momenty a vibrace celého těla jsou pro toho druhého naprosto obyčejnými chvílemi, nad kterými se ani nezamyslí.

Máme pro vás 4 situace, které vám ukáží, proč se jednostranná láska stává. Mějte ovšem na paměti, že násilím nic nezmůžeme, a hlavně důležitým heslem je, že na lásku musí být dva, s tím prostě nepohnete. Bojujte dál a uvidíte, že tu pravou lásku potkáte.

1. Když jste pro někoho příliš dostupní, už rozhodně nepředstavujete takové lákadlo.

2. Každý jste momentálně v jiné životní kapitole, a přestože se přitahujete, okolnosti vaší lásce prozatím nepřejí.

3. Váš čas na sblížení už vypršel, smiřte se s tím.

4. Váš společný čas ještě přijde, buďte trpěliví.

Mohlo by vás zajímat

Další články