Moderátorka Gabriela Partyšová (37) s bohatým podnikatelem Danielem Farnbauerem (40) chodila jen rok a hned šla pod čepec. Možná si mnula ruce, jakou partii to vychytala. Samozřejmě že charismatický muž není žádný chudák, ale nějaké ty neduhy má. Dluží totiž bance 80 milionů!

Realitní magnát si žije na vysoké noze a to něco stojí. Ani Gábina není zvyklá žít jinak než v luxusu. Ale aby tomu všemu nebyl jednou konec. Podle výpisu z katastru nemovitostí lze zjistit, že tenhle pozlacený život není tak super, Dan totiž má na své jméno půjčenou obrovskou sumu, kterou musí ještě dlouhou dobu splácet.

Kdyby mu náhodou došly finance na splátky, tak může dojít opravdu k oživlé noční můře. On totiž ručí i svým obrovským domem v Jesenici u Prahy, kde teď s novomanželkou bydlí. Jednoho krásného dne by tam mohli naběhnout exekutoři a všechno zabavit. To by bylo kruté probuzení z této Gábininy pohádky, která si myslí, že má toho pravého a movitého prince.

Zatím to ale vypadá, že nějakou tu korunu podnikatel má a vystěhování jim nehrozí. Ještě vlastní nějaké firmy. Daniel je mimo mnoha jeho dalších podnikatelských aktivit například předseda představenstva i jeden z akcionářů ve společnosti FID GROUP INVEST, a.s., která se zabývá pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Je také jednatelem společnosti Novopražský pivovar, s.r.o., která má taktéž jako předmět podnikání pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Seznam všech společností, ve kterých Farnbauer působil či stále ještě působí, je veřejně dohledatelný, podívat se můžete například ZDE.