Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tajemná zpěvačka Petra: Co jsme o ní zjistili a jak vypadá na fotkách? Budete koukat!

Tak takový úspěch zřejmě vůbec nikdo nečekal. Když jsme před pár dny přinesli zprávu o šokujícím novém videoklipu sympatické zpěvačky Petry, netušili jsme, co bude následovat. Dojemnou skladbu Stay si na YouTube během pár dní pustilo skoro 100 tisíc lidí, o Petře okamžitě začala psát média a na facebookové stránce se začali scházet Petřini fanoušci. V internetových diskuzích se řeší hlavně to, kdo vlastně tajemná Petra je. Objevila se řada spekulací. Nám se podařilo zjistit ověřené informace, byť jich zatím není mnoho.

Mladou sympatickou Petru objevili přední producenti poté, co jim tehdy ještě neznámá dívka posílala amatérské nahrávky své tvorby. Krátce nato ji oslovil producent Kája Mařík, který má za sebou spolupráci například s Danielem Landou, Bárou Basikovou nebo Ilonou Csákovou. Ozval se navíc i americký textař Vinnie James, ten má pro změnu za sebou společná vystoupení s Tinou Turner.

„Slyšel jsem Petřinu perfektní anglickou výslovnost a shodli jsme se na tom, že má na to, zpívat v angličtině. Je poznat, že do USA často jezdí,“ prozradil Vinnie James, rodák z New Jersey. Na čem Petra nyní pracuje, není jasné, proslýchá se ale, že skladba Stay je pouze ochutnávka k připravovanému albu. Tým zpěvačky Petry se zatím částečně obrnil mlčením a zveřejňuje jen základní informace. Dobře informovaný zdroj ze zákulisí českého šoubyznysu nám ale potvrdil, jak to se začátkem kariéry Petry bylo: „Je to typ člověka, co si ten úspěch fakt zaslouží – musela sama dokázat, že na to má. Hodně na sobě pracovala.“

Hudební odborníky úspěch klipu nepřekvapuje. Nám se podařilo zjistit, že klip se nedávno celý točil na různých místech Paříže. Petra se do Francie vypravila s osmičlenným týmem. Jednoho z nich se nám podařilo vyzpovídat. „S Petrou se točilo dobře, až nás to překvapilo. Točila většinou na první dobrou. Jen si občas postavila hlavu, když jí stylista nutil nějaké oblečení. Měla s sebou skromně jen obyčejné džíny a trvala na tom, že chce točit v nich,“ prozradil jeden ze členů štábu.

O Petru se nyní hromadně zajímají média, Petra ale zatím tráví většinu času ve studiu. Postupně se objevují nové informace. Brzy navíc s velkou pravděpodobností přineseme exkluzivní rozhovor přímo s Petrou! Redakci se již nyní podařilo získat několik fotografií, na kterých to Petře velmi sluší.

Mohlo by vás zajímat

Další články