Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Táhne jí na šedesátku, ale vypadá na třicet. Takhle sexy „babču“ jste ještě nikdy neviděli!

Arnott vypadá úžasně a děkovat za to může především dobré genetické
výbavě.
Zdroj: stephaniearnott-model.co.uk
+ Další 4 fotografie
Evoluce postupuje dál, a zatímco v dřívějších dobách lidé ve třicítce už skoro pomýšleli na důchod, dnes se může stát, že v šedesáti vypadáte jako zralí třicátnici. Tedy aspoň takový je příběh Britky Stephanie Arnott.

Zatímco někdo vypadá už ve svých sedmnácti na třicet, jiný se v padesáti osmi letech může pyšnit vzhledem zralé třicátnice. Přesně takové šťastné geny byly dány do vínku Britce Stephanie Arnott.

Její mladistvé vzezření prý dohání muže k slzám a ženy k záchvatům palčivé žárlivosti. Není se ostatně čemu divit, přesvědčte se v galerii sami. Arnott skutečně vypadá lépe než ženy o několik dekád mladší.

A všechnu pozornost okolí, která je jí věnovaná, si náležitě užívá. „Pamatuju si, jak jsem jednou šla po křižovatce. Řidič ve vozidle se po mně ohlížel a málem způsobil nehodu,“ podělila se žena o jeden ze svých neuvěřitelných zážitků, tedy aspoň neuvěřitelný pro nás, obyčejné smrtelníky. Jednou také zažila, že jí neznámý muž vlezl po lešení do pokoje a nechal jí tam vzkaz s pozváním na večeři.

Angličanka je však už podruhé šťastné vdaná a kromě osmatřicetileté dcery má také vnučku.

Asi poté není překvapením, že se svůj mladý půvab snaží využívat v modelingovém průmyslu.

Kdybychom vypadali v podobném věku aspoň z poloviny tak dobře jako ona, asi bychom byli naprosto spokojení!

Související články

Další články