Šílenství! Krystina Butel z Wakefieldu absolvovala několik zvětšení prsou a botoxů. Kromě toho si nechala udělat semipermanentní make-up, vybělit zuby a napíchat injekce do rtů. To všechno jen proto, aby vypadala jako svá vlastní karikatura, kterou si kdysi nechala nakreslit během dovolené na Ibize.

Zatímco za inkriminovanou malůvku zaplatila pár desítek korun, její transformace ji přišla už na miliony. A výsledek je… ehm, značně děsivý.

„Když jsem ten obrázek poprvé uviděla, začala jsem na tu ženu žárlit. Byla tak okouzlující. Byla vším, čím jsem si vždy přála být já,“ uvedla Krystina, které zřejmě nikdy nikdo nevysvětlil význam slova „karikatura“.

Nejhorší je, že Krystina se svým vzhledem stále ještě není úplně spokojená a hodlá proto podstoupit řadu dalších zákroků.

„Ta kresba vypadá přesně tak, jak chci vypadat já. Vím, že jsem svému cíli mnohem blíž, než jsem byla před patnácti lety. Ale ještě pořád je tu spousta věcí, které se pomocí plastické chirurgie dají vylepšit,“ argumentuje Butel a dodává:

„Na svou karikaturu se můžu naprosto spolehnout, že mi ukáže, co mám dělat dál. Původně jsem ji brala jen jako pěkný suvenýr. Nečekala jsem, že tak moc změní můj život.“