Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tahle žena utratila za plastiky 30 milionů korun, teď je z toho nešťastná!

plastika za 30 mega
Zdroj: MailOnline

Jmenuje se Alicia Douvall, je jí 34 let a kromě toho, že je sama o sobě sběratelský kousek, má taky velký problém. Podstoupila už na 330 kosmetických zákroků a operací a na svém těle nosí změny za celkovou sumu 30 milionů korun. Co si za ni můžete pořídit? Tak třeba 16 operací prsou, 11 faceliftingů, 4 nosní implantáty, vyndání žebra, zvětšení zadku, zkrácení palce u nohy nebo 12 operací očních víček.

Alicia to všechno dělá proto, že si myslí, že nikdy nebyla hezká, ale přitom se dřív živila jako modelka a prorazila na tom, že zveřejňovala pikantnosti ze svého soukromého života, protože téhle "nehezké" holce v minulosti podlehli slavní pánové jako Simon Cowell, Mickey Rourke nebo Mick Hucknall ze Simply Red. Později si ale začala uvědomovat, že už se jedná o závislost a vyvinula se u ní podivná forma narkomanie, kdy operace byly pro ni něco jako droga.

Přestože tahle žena podstoupila už stovky operací a všechny byly v jejích záznamech, chirurgům vůbec nepřišlo na mysl, aby se jí pokoušeli další zákrok rozmluvit. Jednou si dokonce vzala s sebou na konzultaci panenku Barbie, jen aby doktorům ukázala, jak by ji měli správně vytvarovat. Chodila na zákroky každý týden, a to už by trklo všechny, že tahle žena má psychický problém. Na svou závislost taky doplatila, nemůže se ani usmívat a dýchat nosem.

Nyní doktorům vyčítá skutečnost, že chtěli jen její peníze a nebrali ohled na to, že tolik plastických operací nepotřebuje žádná žena na světě. Kolikrát totiž většina žen nepotřebuje ani jednu, natož 330. Souhlasíte s Alicií? Je povinnost plastického chirurga plnit bezvýhradně přání pacienta, pokud není ohroženo jeho zdraví, nebo by měl říct ne a snažit se takovým lidem pomoct? A měl by na to vůbec čas, v té záplavě žen, co stojí frontu před jeho dveřmi?

Související články

Další články