Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tahle žena dokázala naštvat celý internet: Zabíjí vzácná zvířata a pózuje s nimi do rodinného alba

Melissa má na kontě desítky ulovených zvířat. Žádný druh jí
není svatý.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Americká moderátorka Melissa Bachman je známá svou vášní pro lov. To, co se jí povedlo při její poslední návštěvě Jihoafrické republiky, ale jen tak nezapomene. Už měla mezi trofejemi zebru, krokodýla nebo např. antilopu, ale lva ještě ne. Podařilo se, a tak se Melissa svým úlovkem ihned pochlubila na sociální síti Twitter. Fotka vyvolala podle očekávání bouřlivou diskuzi. Lev, jemuž dramaticky hrozí v JAR úplné vyhubení, si ihned našel tisíce zastánců. Místní obyvatelé dokonce masově začali podepisovat petici pro vyhoštění americké moderátorky, a pro to, aby jí už nikdy nebyl umožněn návrat zpět do země, kam jezdí s oblibou lovit různá exotická zvířata.

Sbírka, jíž se Američanka může „pochlubit“, je opravdu široká. Jen na svých profilech na YouTube či Facebooku má přes 65 fotek, na nichž pózuje s mrtvými zvířaty. Vždy jde přitom o exotické druhy. Na velikosti zvířat nezáleží, Melissa je schopna zabít obrovskou antilopu, nebezpečného lva, ale nepohrdne ani malými ptáky.

Pomineme-li fakt, že Melissa loví nebohá zvířata, je neuvěřitelné, že jí není stydno lovit druhy, kterým bezprostředně hrozí vyhynutí.

Související články

Další články