Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tahle žena chce jít ve 4. měsíci na potrat, aby byla slavná. Z jejích slov se vám bude chtít zvracet

Tahle žena chce jít ve 4. měsíci na potrat, aby byla slavná. Z jejích slov se vám bude chtít zvracet
Zdroj: facebook.com, twitter

Že se do reality show hlásí lidé, kteří by spíš svým chováním patřili do kategorie bezobratlí nebo prvoci, je všeobecně známo. To, co ale mají v Británii, je opravdu síla! Josie Cunningham (23), která prý dělá modelku, je kvůli účasti v Big Brotherovi schopna jít na potrat, přestože je už ve čtvrtém měsíci těhotenství.

"Tentokrát mít dítě nebudu. Příští rok budu slavná, pořídím si růžový Range Rover a koupím velký dům. Nic mi nemůže překazit můj plán," řekla Josie Sunday Mirror a vy máte pocit, že byste ji po tomhle výroku chtěli zadupat do země, polít to benzínem, zapálit a nechat přejet parním válcem. Cunningham, která už má dvě děti, nyní potřetí otěhotněla, když se dala na dráhu prostitutky a teď nemá absolutně přehled o tom, kdo je otcem. Na Twitteru se dokonce pochlubila fotkou z ultrazvuku a Britové tak nechápou, jak se může vůbec něco takového v jejich zemi vyskytovat.

Cunningham způsobila rozruch, už když si loni nechala voperovat velké silikonové prsní implantáty a vše měla od státu zdarma, protože prý odmala trpí nedostatkem prsní tkáně. Před měsícem jí opět NHS (národní zdravotní služba ve Velké Británii) proplatila stomatologické ošetření z důvodu těhotenství. Odpůrci přitom upozorňují na paradox, kdy například rodiče malé Sophie Thomlinson po mozkové obrně prosili ústav o uhrazení operace mozku, která by jejich dceři pomohla chodit.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy