Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tahle vnadná šťabajzna vám prozradí 4 důležité věci, které chlapi o ženách nevědí

+ Další 2 fotografie
Půvabná a vnadná hnědovláska vám sdělí několik důležitých informací o ženách. Obzvlášť pánové by měli v tento okamžik zpozornět, protože možná o některých věcech neměli ani tušení. Pojďme se na ně tedy podívat.

1. Ženy mají rády, když jejich protějšek žárlí – tohle pravidlo platí už dlouhé věky. Ženy zkrátka neustále potřebují vědět, že je jejich partner stále miluje a má o ně zájem. A proto často vytvářejí až groteskní situace. Jenomže muži jsou zkrátka muži a není to s nimi pokaždé jednoduché.

2. Rády fantazírují – ne nadarmo se říká, že všechny ženské jsou stejné. Rády věci zveličují, nafukují a roznášejí dál. Samozřejmě že vám to žádná ženská nikdy na rovinu nepřizná. Ale co si budeme povídat, je to tak. A navíc jsou některé jejich představy doslova šílené.

3. I ženy prdí – neustále existují muži, kteří jsou toho názoru, že ženy neprdí. Muži, je načase konečně prozřít a přiznat si, že i tak něžná a krásná stvoření jako ženy zkrátka občas prdí. Všichni jsme přece jenom lidi, ne?

4. Mají neovladatelné výkyvy nálad – tohle platí hlavně v době, kdy má holka své dny. V jednu chvíli může být vaše partnerka šťastná a až hystericky dojatá a v druhou vás bude klidně nesnášet.

Mohlo by vás zajímat

Další články