Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle starší dáma udržovala vztah s patnáctiletým klukem. Co bude nyní?

Tahle starší dáma udržovala vztah s patnáctiletým klukem. Co bude nyní?
Zdroj: profimedia.cz
Tak to je opravdu síla. Napadlo by vás si někdy okořenit svůj nudný sexuální život hrátkami s nezletilými dětmi? Samotou ovládanou dámu z Británie tato myšlenka ovládla a její chování vedlo za všechny lidské hranice.

Caroline Lea je šestatřicetiletá matka od tří dětí, která žije běžným životem v Blackpoolu ve Velké Británii. Jelikož tato žena prahla po vzrušení a novém dechu, jako objekt své touhy si vybrala patnáctiletého mladíka, se kterým provozovala pohlavní styk dlouhé tři měsíce. Nebyl by to takový problém, kdyby nebyl chlapec pod zákonem.

Nyní má žena z ostudy kabát, protože o jejích choutkách informoval veřejnost britský deník Daily Mail.

Jelikož chlapec sexuální tempo zralé dámy často neudržel, nebála se mu dát dávku amfetaminu, který ho nabudil a sex mohl pokračovat. Sama žena přiznává, že se k milování uchylovali každou volnou chvilku, a tak není divu, že mladík tempo neudržel. Po třech měsících se vyčerpaný s Caroline rozešel a rozhodl se najít si dívku ve svém věku.

Rozrušená žena se rozhodla vytlouct klín klínem, a tak si za mladíka našla náhradu v podobě dokonce dvou mladých kluků. Těm nabulíkovala, že se budou koukat na film, a místo filmu jim nabídla líbání, orální sex, z kterého se stala klasická soulož ve třech. Když ji trojka nebavila, sehnala dalšího teenagera, kterého svázala a oddávala se vlastní rozkoši.

Mladíky vždy nalákala na alkohol a marihuanu zadarmo, a tak není divu, že puberťáky zaujala. Bohužel nečekali, co má žena za lubem. Jelikož má žena velké problémy a v těchto dnech se dokonce postaví před soud, bude její případ velice zajímavý. Samotná Caroline logicky všechna obvinění popírá a bere to jako útok na vlastní osobu.

Související články

Další články