Život hokejové partnerky nejsou jen radosti, ale někdy i starosti a chvíle dlouhého odloučení. To teď zažívala bývalá modelka Veronika Kopřivová (24), když byl její miláček „pracovně“ pryč. Štve ji, že ji hned lidi odsoudili, že je to lenivá zlatokopka, která lační jen po zlaté kreditce, ale chtěla všem vytřít zrak. A tak na svůj Instagram vyvěsila fotku v titěrných kalhotkách od plavek, ke které připsala vzkaz:

„Neděle od slova nedělat? Uklizeno, nakoupeno, napečeno, odcvičeno a teď válečky za barákem. PS: Kdyby si náhodou někdo myslel, že se tady dloubu v nose, tak ať si to myslí dál.“

Jenže kvůli té fotce to Veronice málokdo věří, že by se až tak předřela v Jágrově domácnosti. Sice už se předvedla, že mu ráda zdravě vyvařuje, ale na to, že nemá vůbec žádné povinnosti, kromě těch partnerských samozřejmě, tak tomu vaření i tak moc nedá. A to podle všeho tráví dost času u bazénu, kde loví bronz, aby se svému miláčkovi líbila. Přeci jen musí být reprezentativní, když chodí s hokejovou legendou. A to je opravdu ta největší námaha, viď, Veroniko.