Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tahle mladá dáma se s nevěrou vypořádala opravdu se vší grácií! Neuvěříte, co nechutného poslala svému nestoudnému expříteli!

Hádejte třikrát, co se nachází v zavařovačce?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Byla to velká láska, které vstoupila do cesty nevinná překážka. Alespoň to si myslela šestadvacetiletá Londýňanka Torz Reynoldsová poté, co jí její přítel oznámil, že se musí odstěhovat na Aljašku kvůli skvělé pracovní příležitosti.

Ještě na letišti se s ní loučil se slzami v očích, aby jí po pár dnech jeho přátelé odhalili šokující pravdu. Její čtyřiadvacetiletý miláček se na Aljašku skutečně zdejchnul, ale ne z důvodu práce, nýbrž kvůli své nové známosti, kterou před Torz úspěšně již několik měsíců tajil.

Šokovaná a zhrzená Torz neváhala a rozhodla se udělat tlustou čáru za vztahem, ve kterém se cítila být podvedená. Jedinou překážkou jí bylo tetování, které by jí záletníka neustále připomínalo.

„Zatmělo se mi před očima, ale musela jsem se rozhodnout k razantnímu kroku,“ říká. „Přišla jsem domů a jen za použití dezinfekce a spreje proti krvácení jsem si tetování z paže vyřízla,“ dodává Torz, která tak na své ruce odvedla poměrně náročný a velice bolestivý chirurgický zákrok. „Nemám ráda bolest, ale tohle bylo něco, jako když ze sebe smývám špínu, takže to pro mě bylo osvobozující,“ vysvětluje.

Vyříznutý nápis na své kůži pak vložila do sklenice a svému příteli jej poslala poštou.

„Strašně mě mrzí, že jsem nemohla vidět jeho výraz,“ říká Torz, které se nyní pořezaná ruka hojí. „Myslím, že do poslední chvíle nemohl vůbec tušit, co ho čeká. Dala jsem si s balíčkem práci, a dokonce jsem změnila i svůj rukopis, aby vůbec netušil, odkud vítr vane,“ směje se mstitelka, která nyní začíná život doslova a do písmene s čistým štítem.

Související články

Další články