Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle lidská Barbie je pěkná rasistka! Zakázala by míchání etnik a plození míšenců, víte proč? To nepochopíte!

Valeria Lukyanova je breathariánka – věří, že nemusí jíst, pít ani
spát, protože energii potřebnou k životu lze získávat ze vzduchu.
Zdroj: profimedia.cz

Valeria Lukyanova prohlásila, že hlavní důvod, proč je plastická a estetická chirurgie v současnosti na vzestupu, představují mezirasové vztahy, kvůli kterým jsou lidé stále ošklivější.

„Vzpomínám si, že v padesátých a šedesátých letech minulého století žila spousta krásných žen, ty žádné chirurgické zákroky nepotřebovaly. V poslední době ale stále častěji dochází k míchání etnik a ras a tím i k degeneraci,“ řekla Valeria v rozhovoru pro magazín GQ a dodala:

„Nádherná Ruska se provdá za Arména a mají spolu dceru – je roztomilá, ale má nos jako její otec. Lze více než předpokládat, že jakmile dospěje, bude chtít podstoupit plastiku.“

Osmadvacetiletá ukrajinská modelka, přezdívaná „lidská Barbie“, tvrdí, že ona sama má jen prsní implantáty. „Vypadám dobře, protože cvičím a držím diety. To je celé, nic dalšího nepotřebuju,“ uvedla blonďatá kráska, která se považuje za vesmířanku.

Novinář Michael Idov, který interview vedl, Valerii označil za „rasistického mimozemského vetřelce“. „Co ale čekat od ženy, která se nechala slyšet, že pochází z jiné planety a že by se raději nechala umučit k smrti, než měla rodinu,“ podotkl znechuceně.

Související články

Další články