Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tahle kráska zdobí obálku Playboye: Za pár stovek ji může mít v posteli každý!

Modelka a playmate Aneta Novotná si přivydělává na privátu.
Zdroj: playboy.cz, sex.cz
+ Další 4 fotografie
Stala se zářijovou playmate a zdobí obálku časopisu Playboy, ve skutečnosti ale Aneta Novotná (29) není jenom modelkou. V soukromém bytě nedaleko pražského Staroměstského náměstí poskytuje sexuální služby za úplatu. Můžete ji mít i vy!

Aneta Novotná se na sociálních sítích prezentuje jako modelka a vášnivá sportovkyně, pro kterou je posilovna druhý domov. V září se dokonce objevila na obálce časopisu Playboy, čímž se i náležitě chlubí na Instagramu.

Jak jsme vypátrali, tohle všechno je pouhá maska. Penízky se Novotné nesypou jen díky hezké tvářičce, ale i jiným partiím jejího vymazleného tělíčka!

Každý den kromě středy provozuje v bytě v ulici Rámové nedaleko Staromáku privátní služby. „Zvu k sobě pouze mladé a pohledné muže, kteří mají rádi mazlivý a vášnivý sexík a tulení. Arogantní a macho pánové, nevolejte, nerozuměli bychom si,“ stojí v jejím inzerátu na serveru sex.cz, v němž vystupuje pod jménem Klárka.

„Nabízím také doprovod do společnosti a eskort,“ píše dál. „Naopak NEDĚLÁM anál,“ zdůrazňuje.

Muži, kteří mají s Novotnou alias citlivou duší Klárkou z pražského bytu zkušenosti, tvrdí, že není o co stát. Všechny své klienty prý podrobuje křížovému výslechu, ptá se například, jaké knihy čtou nebo zda něco píšou. Její ceník nikde vystaven není, ale zřejmě půjde o několik stokorun, podle odborníka určitě ne víc než 3 tisíce.

Kolegům z Playboye blahopřejeme k fantastickému úlovku a Anetě přejeme, aby kšefty odsýpaly!

Mohlo by vás zajímat

Další články