Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tahle dívka vzala novou virální hru v pití piva hezky z gruntu. Podívejte se na striptýz, kterým šokovala návštěvníky obchoďáku!

Taky už máte zahlcený Facebook lidmi, kteří pod drobnohledem webkamery pijí pivo na jeden zátah? V rámci virální hry s názvem „Neknomination“ musí totiž každý, kdo tuhle prima nominaci obdrží, vypít do 24 hodin pivo na ex a nahrát se u toho na video, jinak musí koupit dotyčnému basu piv. Pokud to však zvládne, může za odměnu nominovat další tři lidi.

Devatenáctiletá Rebecca Dagley z Británie to také „chytla“, ale rozhodla se, že svou štafetu převezme jinak a velkolepě.

V doprovodu kamarádky, která vše natáčela na mobilní telefon, nakráčela do supermarketu v béžovém trenčkotu. Jakmile však prošla mezi regály až do sekce ovoce a zeleniny, vyndala z kapsy plechovku piva, odhodila kabát a jen v podprsence, kalhotkách a podvazcích vypila před šokujícími návštěvníky její obsah na ex.

Na konci své performance dodala, že se plechovku pokoušela vypít ještě dřív, než na místo dorazí ochranka, která její hrdinský kousek nejspíš právě sleduje na kameře.

Jak je vidět, tak zábava s názvem „Neknomination“ má svůj další level.

A my konečně víme, proč je všude kolem tolik mladistvých alkoholiků!

Související články

Další články