Brittany Minder z města Silverdale ve státě Washington se čtyři roky na střední škole těšila na svůj maturitní ples. Nemohla se ho dočkat, koupila si krásné šaty, a když pak chtěla jít, byl jí u dveří zakázán vstup. Proč? Protože má velká prsa a z šatů jí koukal obrovský výstřih.

To je vlastně Amerika v kostce. Všichni jsou svobodní, je tam velká demokracie, ale pokud jde o výstřihy, tak svoboda jenom „vocaď pocaď“!

Podle jejích slov jí to zcela zkazilo maturitní ples, jelikož si musela výstřih překrýt šálou, aby nebyl vidět.

„Podle mého názoru je to proto, že mám větší hrudník, ale s tím já přeci nic neudělám,“ řekla pro zpravodajskou stanici KOMO News.

Podle stanov střední školy Kitsap je povoleno mít na maturitním plese šaty bez ramínek, ale pouze v případě, že nemají příliš velký výstřih. Ano, svobodu v oblékání na střední škole prostě nestrpí. A už vůbec ne, aby se tam středoškolské holky producírovaly s prsy téměř venku.

„Holky jako Brittany by neměly chodit na maturitní ples v pytli od brambor jenom kvůli tomu, že mají větší hrudníky,“ říká ve zpravodajské relaci její otec. Její matka má také zajímavý názor: „Ne všechny holky jsou stejné. Nemůžete porovnávat golfový míček s grapefruitem.“

Ano, z toho posledního srovnání bude mít Brittany zcela určitě radost.