Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tahle čára na ruce odhalí, zda se vám rozpadne partnerský vztah. Jak to poznat?

Věštění z ruky (tzv. chiromantie) je stále v módě. Dokonce se dá říci, že mnoho žen ji objevilo na začátku 21. století a celý svůj život řídí podle toho, jaké mají na ruce čáry. Ale své dlaně zkoumají i muži. Věděli jste, že na dlani máme čáru, která vám poví, jak skončí váš vztah?

Téhle nenápadné čárce se říká čára manželství. Najdete ji pod malíčkem. Možná jich tam vidíte více a možná žádnou.

Pokud jich vidíte více nebo máte čáru hlubokou a výraznou, tak to znamená, že jste člověk, který je schopen milovat na celý život.

Pokud máte čáru manželství slabou a nebo ji nevidíte vůbec, pak jste sobec, egoista a jedete jen na sebe. Vztahy navazujete jen krátkodobé a jde hlavně o sex.

A jak zjistit, zda váš partnerský vztah je silný a opětovaný? Je to zcela lehké a ani k tomu nepotřebujete partnera. Vystačíte si s druhou rukou.

Levá dlaň při chiromantii symbolizuje vaši osobu. Pravá dlaň pak vaše okolí. Přiložte k sobě malíčky levé a pravé ruky tak, aby prsty byly ve stejné výšce. Pokud čára manželství z levé ruky navazuje na čáru manželství na pravé ruce, je vyhráno. Máte pevný vztah, který něco vydrží.

Pokud ale se čáry míjejí, tak je váš vztah nestabilní a dá to práci si ho vybudovat. Vlastně to vypadá, že se váš vztah brzy rozpadne.

Mohlo by vás zajímat

Další články