Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tahle čára na ruce odhalí, zda se vám rozpadne partnerský vztah. Jak to poznat?

Zdroj: archiv
Věštění z ruky (tzv. chiromantie) je stále v módě. Dokonce se dá říci, že mnoho žen ji objevilo na začátku 21. století a celý svůj život řídí podle toho, jaké mají na ruce čáry. Ale své dlaně zkoumají i muži. Věděli jste, že na dlani máme čáru, která vám poví, jak skončí váš vztah?

Téhle nenápadné čárce se říká čára manželství. Najdete ji pod malíčkem. Možná jich tam vidíte více a možná žádnou.

Pokud jich vidíte více nebo máte čáru hlubokou a výraznou, tak to znamená, že jste člověk, který je schopen milovat na celý život.

Pokud máte čáru manželství slabou a nebo ji nevidíte vůbec, pak jste sobec, egoista a jedete jen na sebe. Vztahy navazujete jen krátkodobé a jde hlavně o sex.

A jak zjistit, zda váš partnerský vztah je silný a opětovaný? Je to zcela lehké a ani k tomu nepotřebujete partnera. Vystačíte si s druhou rukou.

Levá dlaň při chiromantii symbolizuje vaši osobu. Pravá dlaň pak vaše okolí. Přiložte k sobě malíčky levé a pravé ruky tak, aby prsty byly ve stejné výšce. Pokud čára manželství z levé ruky navazuje na čáru manželství na pravé ruce, je vyhráno. Máte pevný vztah, který něco vydrží.

Pokud ale se čáry míjejí, tak je váš vztah nestabilní a dá to práci si ho vybudovat. Vlastně to vypadá, že se váš vztah brzy rozpadne.

Související články

Další články