Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ta nikdy nezklame: Věčně zlitá Lindsay Lohan se po kanystru vodky sápala po tomhle „staříkovi“!

Lindsay Lohan se vylila jak váza a pak se po ní plazil tenhle stařík!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
Závislosti na kokainu a heroinu se Lindsay Lohan (32) dávno zbavila. U alkoholu ale zůstala a to, co jí dávaly drogy, nahrazuje jeho větším množstvím. Herečka, jejíž sláva se dávno utopila v hektolitrech vodky, zase pařila a nebyla by to ona, kdyby si neuřízla pořádnou ostudu!

Lindsay Lohan se vrací do starých kolejí! Když před deseti lety vylezla z odmašťovny, dušovala se, že návykové látky pověsila definitivně na hřebík. Tehdy sprostě lhala!

S kokainem a heroinem, u jehož údajné aplikace do žíly ji natočili, sice podle (pouze) svých slov sekla, ale zato do sebe začala lít hektolitry alkoholu. Její řádění na večírcích jí už neodpářou ani ty nejostřejší nůžky. A o víkendu se znovu vyznamenala.

Lohan se vypravila do Řecka, kde se ovšem nevyvalila na pláži, ale zavítala do místního nočního klubu. Šlo s ní několik kamarádů, kteří ji ale na uzdě neudrželi. Okamžitě do sebe začala klopit jednoho panáka za druhým a po pár desítkách minut už seděla na klíně neznámému staříkovi.

V tomto případě neplatí, že co se stane v Aténách, zůstane v Aténách. Fotky rozjuchané Lindsay obletěly svět a všichni se ptají, co to bylo za muže. Vypadá to, že Lohan začala mít slabost pro starší ročníky!

Mohlo by vás zajímat

Další články