Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Ta na to jde hopem! Růžičkova striptérka sotva dostala prsten, už ho žene k oltáři. VÍME, KDY BUDE SVATBA!

Marie už se nemůže dočkat, až bude vdanou paní.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Den před Štědrým dnem dostala chomutovská striptérka Marie (28) ten vytoužený dar, její bohatý milenec Vladimír Růžička (53) před ní poklekl a požádal ji s prstýnkem s obrovským diamantem o ruku. Ani se pořádně nestačila všem pochlubit a už ví, kdy svého milionáře dotáhne k oltáři.

Ta holka prostě nelení a ví, jak na Růžu. Sice se říká do roka a dne, ale opálená černovláska na to šla opravdu hopem. Aby si to náhodou ještě hokejový trenér nerozmyslel, tak hned začala vymýšlet datum. Možná, že už ho dávno měla v hlavě, jen čekala, kdy konečně milenec, co chytil druhou mízu, poklekne.

„Svatba bude v polovině června,“ prozradila solárková královna, která si v minulosti v Německu vydělávala jako striptérka. Už teď má určitě v hlavě, jak by její vysněný sňatek měl vypadat. Přeci jen na takového boháče čekala celý život, tak si ho nenechá už utéct. A hlavně Růža se se svým naditým kontem může plácnout pořádně přes kapsu a splnit jí každé přání.

Marie tak dala naději dalším zlatokopkám, že opravdu pohádka Pretty Woman existuje i v reálném životě, a když se budete hodně snažit, tak někdy na toho naivního milionáře to může i zabrat. Jen se ale Vladimírovi spousta lidí směje, že se nechal tak snadno ulovit a zamotat hlavu.

Ale jestli je šťastný a nevadí mu, že se mu může v peněžence udělat velký průvan, tak mu to přejme. Hlavně aby se společně neusmažili v tom solárku. Měli by s tím zvolnit, nebo do svatby z nich zbude jen popel…

Související články

Další články