Ta holka prostě nelení a ví, jak na Růžu. Sice se říká do roka a dne, ale opálená černovláska na to šla opravdu hopem. Aby si to náhodou ještě hokejový trenér nerozmyslel, tak hned začala vymýšlet datum. Možná, že už ho dávno měla v hlavě, jen čekala, kdy konečně milenec, co chytil druhou mízu, poklekne.

„Svatba bude v polovině června,“ prozradila solárková královna, která si v minulosti v Německu vydělávala jako striptérka. Už teď má určitě v hlavě, jak by její vysněný sňatek měl vypadat. Přeci jen na takového boháče čekala celý život, tak si ho nenechá už utéct. A hlavně Růža se se svým naditým kontem může plácnout pořádně přes kapsu a splnit jí každé přání.

Marie tak dala naději dalším zlatokopkám, že opravdu pohádka Pretty Woman existuje i v reálném životě, a když se budete hodně snažit, tak někdy na toho naivního milionáře to může i zabrat. Jen se ale Vladimírovi spousta lidí směje, že se nechal tak snadno ulovit a zamotat hlavu.

Ale jestli je šťastný a nevadí mu, že se mu může v peněžence udělat velký průvan, tak mu to přejme. Hlavně aby se společně neusmažili v tom solárku. Měli by s tím zvolnit, nebo do svatby z nich zbude jen popel…