Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ta Inna Puhajková si ale nedá pokoj. Opět vrká vedle Hrdličky!

Ta Inna Puhajková si ale nedá pokoj. Opět vrká vedle Hrdličky!
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Již několikrát byla sporťáčka Inna Puhajková spojována se svým kolegou Michalem Hrdličkou, ale že by mezi nimi bylo víc než kamarádství, se chce jen těžko věřit. Jen na fotkách to mezi nimi jiskří jak mezi zamilovanými hrdličkami. Jak to tedy mezi moderátory vlastně je?

Ani jeden se už dlouho nikde neobjevil vedle svých partnerů. Inna randí s prvoligovým fotbalistou Petrem Tlustým a Michal má randit s bohatou tenistkou Karolínou Plíškovou. Jenže po jejich románcích není vidu ani slechu. Nejenže své lásky nevyvedli do společnosti, ale ani na Facebooku se nepochlubili milovanými protějšky Což je u nich dost na pováženou, každou blbost dávají na sociální sítě.

Jenže radši se fotí Inna s Michalem jen spolu, kde jsou vytlemení a jako pár by se k sobě fakt hodili Přeci jen spolu tráví na kamarády až moc času, chodí společně pařit do ranních hodin, nedají na sebe dopustit. Kde je tedy pravda?

Přeci jen se spekulovalo, že Inna byla jedním z důvodů, proč se Hrdlička rozešel se snoubenkou Lucií Borhyovou. Ani jeden svou náklonnost nepotvrdili, ale své partnery tím stejně dost provokují. Tohle může být na dost žárlivou hádku, vždyť si spolu vybírají i moderátorské akce, aby si byli nablízku.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy