Pánové si jistě vzpomenou na léta, kdy chodili na hodiny přírodovědy jen kvůli paní učitelce s dlouhými blond vlasy a trojkami prsy a v noci si o ní nechávali zdát.

Jeden čtrnáctiletý chlapec z Walesu nechtěl zůstat pouze u snění, a tak svou učitelku znásilnil. Zamkl ji do třídy a vzal si, co chtěl, než kolegové učitelé stihli vyrazit dveře.

Incident se odehrál letos v únoru ve škole v městě Wrexham. Žák se už od začátku hodiny choval divně, když se ho učitelka zeptala, co se mu stalo, nic neodpověděl a odešel do počítačové učebny. Učitelka šla za ním. Jakmile vstoupila do třídy, chlapec za ní zamkl dveře.

„Řekl jí, že ho něco trápí, pak ji chytil a objal. Odtrhla se od něj a chtěla odejít pryč, pak ale zjistila, že jsou zamčené dveře. Mezitím ji k sobě přitáhl a dal jí ruku pod sukni,“ řekl žalobce u soudu.

Učitelka prý okamžitě začala křičet. Ačkoli kolegové přiběhli ihned na pomoc, dveře se jim nepodařilo vyrazit včas.

Svědkové vypovídají, že po celou dobu slyšeli jeho hlasitý smích. Chlapec se k činu přiznal. Prý je to už potřetí, co mladík sexuálně zaútočil na ženu. On sám byl prý v dětství sexuálně zneužívaný.