Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Ta Andrea zase zabodovala. Předvedla polonahá svůj skvostný zadeček

Příroda k Andree byla opravdu velmi štědrá.
Slovenská modelka Andrea Verešová si je moc dobře vědoma, že má dokonalou postavu, tak se nebojí ji neustále odhalovat a chlubit se sexy křivkami i na internetu. Tahle nová fotka, kde vystrkuje zadeček, se bude převážně líbit mužským čtenářům a ženy budou závidět.

Když se krásná Andrea Verešová (35) odhalí, tak to nenechá spát nejednoho chlapa. A není se čemu divit. Teď odhalila svou zadní část, kterou může laskat jen její manžel Daniel Volopich a vy mu můžete jen závidět.

Ale modelka to nemá zadarmo, skoro každý den dře na tom, aby na sobě neměla ani gram tuku a žádnou celulitidu. Dopomáhá jí k tomu především cvičení jógy a je pružná jak čínská gymnastka.

Její zadek je fakt perfektní. Až je s podivem, že už má dvě děti, ten život je opravdu nespravedlivý. Někdo vypadá jak almara a někdo jak z katalogu na dokonalost. Tak snad se Andrejka bude svlékat ještě častěji, přece jen je to božský pohled. Sami se můžete přesvědčit, že vám nelžeme.

Mohlo by vás zajímat

Další články