Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

TA ALE ZHUBLA A JE VÁŽNĚ SEXY! Barbie Dominika Myslivcová předvedla v plavečkách, co můžou laskat jen boháči

Dominika ví, jak zaujmout.
+ Dalších 7 fotografií
Ta si ale umí užívat života. Milovnice růžové barvy Dominika Myslivcová (21) si vyjela s maminkou na výlet zaoceánskou lodí, ale nemůže se přeci nepochlubit, jaký luxus zažívá. A hlavně, chce ukázat, že konečně zapracovala na svém těle a teď je svůdnější než kdy předtím.

Jen se pokochejte tělíčkem, na kterém poslední dobou tak dře. A ty hodiny ve fitku se vážně vyplácejí. Ale kdybyste si chtěli sáhnout, tak máte smůlu. Blogerka je prý zadaná a nejde o žádného chuďase. Tak přeci by se netýrala na cvičení kvůli nějakému chuďasovi, který jí nezaplatí ani večeři, natož takovouto snovou dovolenou na výletní lodi.

Luxusu si užívá plnými doušky, své křivky pořádně opaluje, aby se pracháčovi líbila ještě víc, a všechny přítomné pány v titěrných plavečkách oblbuje na palubě obrovské jachty.

Nebudeme vás dlouho napínat, jen se podívejte na žhavé fotky v naší galerii. A upozorňujeme, že vás Barbie nenechá chladnými.

Mohlo by vás zajímat

Další články