Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Syrové video s narkomankou KATKOU: Přišla na rozhovor o příteli, ale pak si PÍCHLA DROGU!

+ Dalších 25 fotografií
Život nejznámější narkomanky Česka je jako na houpačce. Hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové (70) opět ve svém životě započala novou dějovou linku. Katka Bradáčová (41) žije mimo Prahu a našla si nového přítele... Redakci eXtra.cz se rozhodla poskytnout rozhovor o současném životě. Jeli jsme na klasický rozhovor s Katkou. Narkomanka ale potřebovala dávku. Stalo se něco, s čím jsme nepočítali. Katka si před kamerou aplikovala pervitin. Následující záběry snad ani nepotřebují komentář.

Ještě před pár měsíci měla radost z toho, že ji eXtra.cz splnilo sen. Nafotila coby modelka sérii povedených snímků v centru Prahy. Na konci roku se dokonce cítila silná na to, že by nastoupila detoxikační léčbu. Pak ale přišel zásadní zlom…

Katka se definitivně rozešla s přítelem Jirkou a rozhodla se, že žít v kanálu na pražské Invalidovně už nechce a nebude. Do života jí vstoupil nový muž, s nímž změnila „bydliště“.

„Mám nového přítele, říkám mu Ivo. Znám ho už z minulosti. Jsem ráda, že jsem s ním mimo Prahu. Je mi dobře,“ řekl Katka v rozhovoru, se kterým souhlasila a redaktoři eXtra.cz ji na okraji Prahy navštívili. Chtěla nám ukázat, jak je šťastná. A tak jsme jeli na domluvený rozhovor.

Během rozhovoru Katku přepadly abstinenční příznaky a vytáhla pouzdro se stříkačkou a drogou. „Potřebuju si dát,“ vysvětlila, že její tělo po dávce touží. Droga začala účinkovat okamžitě. Katka si drogy píchá do třísel.

„Věřím, že přestanu. Už jsem vydržela i čtyři dny. Už si dávám jen pervitin a to je dobré. Myslím, že na detox nebudu muset,“ pochválila se narkomanka s tím, že ve svém boji s drogou se posunula o kus dál. Alespoň svýma očima to tak vidí.

Rozhovor i chování Katky najdete na videu. Některé části videa jsme z mnoha důvodů nechali vystřihnout…

Související články

Další články