Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Syn Vládi Růžičky otce na svatbu NEPOZVAL! Bál se, že tátova striptérka bude při obřadu ukazovat prsa

Syn Vládi Růžičky otce na svatbu NEPOZVAL! Bál se, že tátova striptérka bude při obřadu ukazovat prsa
Zdroj: Facebook.com, archiv
+ Dalších 12 fotografií
Velký rozkol v hokejové rodině! Syn Vladimíra Růžičky nepozval tátu na svou vlastní svatbu. Důvodem je to, že se Růžička starší tahá s ženou, která ukazovala prsa za peníze v německém hampejzu.

Už jsme vás informovali, že hokejové legendy si našly holky od tyče. Jágr randí se striptérkou Veronikou, Růžičku si zase kolem prstíku omotala striptérka Maruška - psali jsme ZDE

Zatímco Jágr tvrdí, že jeho maminka hampejznickou minulost jeho vyvolené přijala, v rodině trenéra Růžičky je dusno. Jeho vlastní syn ho nepozval na svatbu. O víkendu si Růžička junior bral za manželku přítelkyni Veroniku Kubíčkovou, ale táta na svatbě chyběl.

Podle exkluzivních informací webu eXtra.cz za všechno může tátova známost. Syn nemůže otci odpustit, že si se striptérkou začal těsně po smrti paní Růžičkové Zlé jazyky dokonce tvrdí, že na úmrtí manželky ani nečekal a do striptérky šel ještě za života své choti.

Každopádně Růžičkův syn tátovi vzkázal, že na svatbě ho rád uvidí, ale hampejznici ať nechá doma A slavný trenér se urazil a na svatbu nedorazil.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy