Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Syn Vládi Růžičky otce na svatbu NEPOZVAL! Bál se, že tátova striptérka bude při obřadu ukazovat prsa

Vladimír Růžička junior se bál tátu pozvat na vlastní svatbu. Bál se, co
by na svatbě předvedla tátova holka.
Zdroj: Facebook.com, archiv
+ Dalších 12 fotografií
Velký rozkol v hokejové rodině! Syn Vladimíra Růžičky nepozval tátu na svou vlastní svatbu. Důvodem je to, že se Růžička starší tahá s ženou, která ukazovala prsa za peníze v německém hampejzu.

Už jsme vás informovali, že hokejové legendy si našly holky od tyče. Jágr randí se striptérkou Veronikou, Růžičku si zase kolem prstíku omotala striptérka Maruška – psali jsme ZDE.

Zatímco Jágr tvrdí, že jeho maminka hampejznickou minulost jeho vyvolené přijala, v rodině trenéra Růžičky je dusno. Jeho vlastní syn ho nepozval na svatbu. O víkendu si Růžička junior bral za manželku přítelkyni Veroniku Kubíčkovou, ale táta na svatbě chyběl.

Podle exkluzivních informací webu eXtra.cz za všechno může tátova známost. Syn nemůže otci odpustit, že si se striptérkou začal těsně po smrti paní Růžičkové. Zlé jazyky dokonce tvrdí, že na úmrtí manželky ani nečekal a do striptérky šel ještě za života své choti.

Každopádně Růžičkův syn tátovi vzkázal, že na svatbě ho rád uvidí, ale hampejznici ať nechá doma. A slavný trenér se urazil a na svatbu nedorazil.

Související články

Další články