Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Syn, nebo milenec? Žena (50) si našla o 30 let mladšího kolouška a nikdy prý neměla lepší SEX!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Když se dva milují, tak na věku nezáleží! Jill (50) si vyhlédla kolouška Erica (20) na seznamce a vůbec jí nevadí, že vypadá spíše jako její syn! Má prý ten nejlepší sex v životě a probudila v sobě vášeň!

Jill Carpenter (50) a Eric Langley (20) z Kalifornie se do sebe zamilovali i přes to, že jejich věkový rozdíl je 30 let! Setkali se na seznamce, a když se viděli poprvé, věděli, že k sobě prostě patří. Jsou spolu už rok a půl a pořád jsou zamilovaní jako dvě hrdličky. Na veřejnosti se líbají, drží za ruce a nevšímají si nevěřícných pohledů ostatních Někteří lidé si totiž myslí, že jde o matku se synem! Na neobvyklý pár upozornil deník The Sun.

Svůj vztah si užívají na plné obrátky, jenže jim to něco tak trochu kazí. Ericovi rodiče s jejich láskou nesouhlasí a rozhodně se jim nelíbí, že partnerka jejich syna je starší než oni Mladého muže nedokáží pochopit ani jeho kamarádi. "Takhle ale láska nefunguje. Nikdy mne nepřitahovala žádná dívka v mém věku. Líbí se mi starší ženy," řekl Eric, který se přestal se svými kamarády stýkat.

Eric Jill miluje a oba rozhodně nechtějí, aby jejich lásce stálo cokoliv v cestě "Je nesmírně inteligentní, vydržíme si spolu povídat dlouhé hodiny. A také je to velký romantik a chce se milovat několikrát denně. Na rozdíl od jiných mužů se mu líbí i líbání a mazlení," přiznává Jill, která doufá, že jim jejich láska vydrží až do konce života.

Související články

Další články