Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sympatická herečka Iva Janžurová prodělala komplikovanou operaci srdce. Jaký je její zdravotní stav?

Herečce teď není zrovna do smíchu.
Ve čtvrtek podstoupila herečka Iva Janžurová (74) jednu z největších bitev svého života. Musela totiž podstoupit závažnou operaci srdce a v jejím věku to rozhodně není žádná sranda. Naštěstí o ni pečují ti nejlepší lékaři, ale v nemocnici si nějaký ten pátek poleží.

Operace srdce sice byla plánovaná, ale jelikož už Iva Janžurová není nejmladší, lékaři se báli toho nejhoršího. Naštěstí ale zatím vše herečka zvládá skvěle a zotavuje se z komplikovaného zákroku.

Mělo jít o náhradu aortální chlopně, která už byla neodkladná, jinak by to taky herečka nemusela za nějaký čas přežít. Srdíčko ji zlobilo už delší dobu.

Naštěstí se držitelka Českých lvů, která leží v pražské nemocnici Na Homolce, zotavuje skvěle, žádné komplikace nenastaly. Jen ta rekonvalescence bude delší. Jen co ji doktoři propustí, pojede do lázní na tři týdny, kde se bude ze všeho rehabilitovat. Snad vše proběhne, jak má, a Iva se bude moct vrátit na prkna, co znamenají svět.

Mohlo by vás zajímat

Další články