Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Svlékl se a nafotil parádní snímky! Takhle vypadá nahý Julian ze SuperStar

Julian se odhalil...
Zdroj: Facebook- Linda fotí
+ Dalších 17 fotografií
nahota
V roce 2004, když se objevil coby finalista v pěvecké show SuperStar, si ho zamilovaly tisíce pubertálních dívek. Julian Záhorovský (34) se za tu dobu značně změnil a zmužněl. Stále se naplno věnuje hudbě a je zpěvákem čím dál více populární kapely Sabrage. Teď se odhalil a nafotil sérii parádních snímků, které eXtra.cz exkluzivně získalo.

Nadaný hudebník eXtra.cz přiznal, že v minulosti měl mírné problémy s váhou. Jenže na sobě začal neuvěřitelně makat a teď si mohl dovolit snímky, na nichž je odhalený. "Před rokem jsem si všiml, že mi normálně už roste břicho a že si na něj nevidím a řekl jsem si stop, to je moc brzy být pohodlný a smířit se s tím. Takže radikální omezení sladkého, pití alkoholu a začalo pravidelné cvičení. Do fitka mezi upocený týpky se mi nechtělo, tak jsem vylučovací metodou přišel na plavaní," popsal Julian, jak se mu podařilo pár kilogramů shodit, ale především vypracovat postavu.

"Fotky jsem nafotil s fotografkou Lindou Orlík, která jinak fotí hlavně portrét. Například obal knížky fotografa Jakuba Ludvíka, Jirku Mádla, Varhana Orchestroviče Bauera a další. Je šikovná a ještě o ní uslyšíme," pochválil autorku snímků, které jsou hodně povedené. Julian se stále věnuje hudbě a se svou kapelou zaznamenává nemalé úspěchy. "Kapela Sabrage měla úspěšný minulý rok – titulní píseň v českém trháku Po čem muži touží, zahráli jsme na těch největších festivalech v Česku, jako byly České hrady, Létofest, Rock for people a další," dodal pohledný zpěvák.

Aktuálně se hvězda ze SuperStar věnuje tvorbě nových skladeb, které poprvé představí na Pardubickém majálesu.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy