Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Světoznámý režisér Tarantino spatřen v Praze u Vltavy! Přijel snad pokřtít svého slavného českého jmenovce Quentina Koktu?

Tarantino se nechal políbit od nažhavené blondýny.
Zdroj: archiv extra.cz
+ Další 2 fotografie

Vypadá to, že syn známého celebritního páru Josefa Kokty a Ornelly Štikové – Quentínek – konečně pozná svého slavnějšího strýčka a jmenovce až z Ameriky. Režisér několika kultovních snímků jako Pulp Fiction, Gauneři nebo Kill Bill, Mr. Tarantino se ukázal v blízkosti Pražského hradu a mezi naším i zahraničním lidem způsobil skutečné pozdvižení.

Nikomu vlastně pranic nevadilo, že filmař je pouze z vosku – jeho kopie s typickým režisérským postojem byla tak věrohodná, že se s ním chtěly okamžitě fotit zástupy fanoušků. „Nemohla jsem tomu uvěřit, opravdu jsem si zezačátku myslela, že to je Quentin Tarantino,“ divila se třeba překvapená slečna Vendula, která spěchala do práce. „Když jsem zjistila, že se jedná o figurínu z muzea Madame Tussauds, vlastně jsem ani nebyla překvapená. Kdysi jsem je v Londýně navštívila a figuríny byly opravdu realistické. Každopádně takovýto začátek dne jsem už dlouho nezažila!“ sotva dýchala ohromená žena.

Režisérova matka s českým příjmením – Connie Zastoupil – by určitě byla ráda, jak se její synáček v zemi jejího manžela Curta Zastoupila uchytil. Stane se tohle časem třeba i s případnou voskovou figurínou lokální líbeznické celebrity Evči Feuereislové? Nechme se překvapit!

Související články

Další články